Theme: Blue and Green Theme: Blue and Green Theme: Red Theme: Green
Background: 1 Background: 2 Background: 3 
Last Update: 25 Apr 2017
Version 8.0.1
Dewan Undangan Negeri
 
All

NameContact
Semawi bin Mohamad
Setiausaha DUN Sarawak
semawim@sarawak.gov.my
082-445633
082-440628
Sharifah Shazzea binti Wan Akil
Timbalan Setiausaha/CIO
shazzea@sarawak.gov.my
082-440233
082-440628
Magdalen Nangkai
Pegawai Tadbir/ACIO
magdalenn@sarawak.gov.my
082-445949
082-440628
Siti Norhiza bt. Mohd. Yusri
Setiausaha Pejabat
sitiny@sarawak.gov.my
082-440066
082-440790
Hanisah Abdullah
Setiausaha Pejabat
ketrinha@sarawak.gov.my
082-445744
082-440790
Nur Shalazia bt. Morshidi@Ramzi
Penolong Pegawai Tadbir (Perpustakaan)
nursmr@sarawak.gov.my
082-440355
082-440628
Sophia Michael Jenang
Pembantu Tadbir
sophiamj@sarawak.gov.my
082-445434/445562
082-445769
Mary Kueh Woon Sim
Pembantu Perpustakaan
mary@sarawak.gov.my
082-445767
082-440628
Norziana bt. Haji Ahmad
Pembantu Tadbir (P/O)
norzianaa@sarawak.gov.my
082-441955
082-440628
Juraidah binti Sarimin
Pembantu Tadbir (Kewangan)
juraidas@sarawak.gov.my
082-445828
082-440628
Harry Harold Daud
Setiausaha Sulit kepada Timbalan Speaker
harryhd@sarawak.gov.my
082-313204
Katheline Killah
Pembantu Setiausaha Pejabat
kathelinek@sarawak.gov.my
082-313204
Nazmah bt. Darham
Pembantu Tadbir (Kewangan)
nazmahd@sarawak.gov.my
082-445828
082-440628
Nur Eliana Abdullah
Pembantu Tadbir (P/O)
elyanamg@sarawak.gov.my
082-440355
082-440628
Tracy Lyana anak Bana
Pembantu Tadbir
tracylb@sarawak.gov.my
082-445725
082-440628
Alwie b. Haji Ali
Pekerja Awam
alwiea@sarawak.gov.my
082-445559
082-440628
Haji Othman bin Haji Mustajir
Pemandu Kenderaan Bermotor
othmanm3@sarawak.gov.my
082-441955
082-440790
Zahari bin Bolhi
Pemandu Kenderaan Bermotor
082-441955
082-440628
Mohamad Zailani bin Junaidi
Pemandu Kenderaan Bermotor
082-313204
Razali b. Haji Awi
Pembantu Am Rendah
razalia3@sarawak.gov.my
082-441955
082-440628
Hawa bt. Morsad
Pekerja Awam
082-441955
082-440628
Suraya bt. Hamden
Pekerja Awam
surayah1@sarawak.gov.my
082-440355
082-440628
Noraisah bt. Ahmad
Pekerja Awam
noraisaa@sarawak.gov.my
082-441955
082-440790